Varstomi kiemo vartai

Varstomi kiemo vartai
Atveriami kiemo vartai kurių konstrukcija yra itin paprasta ir patikima. Bet jie turi vieną minusą, jie netinka mažiems sklypams su mažu įvažiavimo ilgiu, tačiau jei Jūsų sklypas ilgas ir nėra galimybės montuoti slenkamus kiemo vartus jie puikiai tiks tokiam Jūsų kiemui. Todėl tokius kiemo varstomus vartus būtina teisingai suprojektuoti ir kokybiškai pagaminti. Tokiems vartams reikalingi kokybiškai pastatyti stulpai su tinkamais vyriais, tam kad vartai varstytųsi lengvai ir tolygiai. Varstomi kiemo vartai būna dviejų arba vienos dalies, kurie gali varstytis į kiemo, ar vidaus pusę.

O jei Jums reikalingas ir komfortas, galima sumontuoti kiemo vartų automatiką, kurią valdysite nuotolinio valdymo pulteliu – lyjant lietui, ar šviečiant saulei Jums nereikės lipti iš automobilio. Vienu pultelio mygtuku valdysite savo vartus.

Vartus gaminu su visais paruošiamais darbais, jei vartai kombinuoti su mediena, numatau tvirtinimus lentoms. Pastatau stulpus, pravedu elektros instaliaciją, jei bus montuojama automatika.
Geranoriškai konsultuojame visais klausimais.