Laiptai

Vidaus ir lauko laiptai

Projektuoju, gaminu ir montuoju unikalius vienetinius laiptus, pritaikytus Jūsų namų interjerui ir eksterjerui.

Laiptai – svarbi interjero ir eksterjero dalis, todėl jie turi būti funkcionalūs, estetiški ir ilgaamžiai. Laiptai ant metalinės konstrukcijos patys populiariausi, estetiškai atrodantys, bei ilgaamžiai. Metaliniai laiptai leidžia daryti originalius konstrukcinius sprendimus.

Laiptai gali būti dviejų tipų:

Centrinė laiptų ašis

Laiptams su centrine sija naudojama viena laiptų sija, prie kurios yra tvirtinamos laiptų pakopos. Priklausomai nuo individualaus projekto, šį laiptų konstrukcija gali būti siaura arba plati. Laiptų konstrukcijos apatinė dalis gali būti laiptuota arba lygi, metalinė konstrukcija gali būti dažoma pagal RAL spalvų paletę.

Dvi laiptų ašys

Laiptų su dviguba sija pakopos montuojamos ant dvigubos laiptų konstrukcijos arba tarp dvigubos laiptų konstrukcijos. Šie laiptai vizualiai atrodo lengvesni, nes šioms laiptų konstrukcijoms naudojami mažesnio profilio metaliniai vamzdžiai, metalinė konstrukcija gali būti dažoma pagal RAL spalvų paletę.

Pagal paskirtį laiptus galima skirstyti į vidaus ir lauko laiptus. Vieni ir kiti gali būti su centrine laiptų ašimi arba su dviem laiptų ašimis, tai parenkama individualiai pagal laiptų paskirtį ir funkcionalumą. Renkantis lauko laiptus dažnai klientai ieško funkcionalių ir ilgaamžių laiptų. Mes gaminame cinkuotus lauko laiptus, kurie pasižymi išskirtiniu atsparumu atmosferiniams veiksniams, jie nerūdiją, o žiemą nuo jų nereikia valyti sniego.