Cinkuoti lauko laiptai

Cinkuotų lauko laiptų gamyba

Originalūs ir tik pagal užsakymą gaminami cinkuoti lauko laiptai yra puiki pagrindinio įėjimo į namus konstrukcinė dalis. Laiptai turi atitikti kiekvieno asmens individualius poreikius, tad svarbu, kad jie būtų praktiški, tvirti bei ilgaamžiai.

Lauko laiptų montavimui yra naudojamos presuotų grotelių pakopos. Tai aukštos kokybės erdvinis metalo gaminys, sudarytas iš supresuotų tarpusavyje laikančiųjų ir skersinių juostelių. Presuotų grotelių struktūra yra tvirta ir lengvai montuojama. Ji pasižymi mažu svoriu, tačiau pakankamai dideliu atsparumu įlinkimams. Ši laiptų konstrukcija turi labai plačias panaudojimo galimybes. Universalumas bei stilingas įvaizdis apšvietimo metu laiptų konstrukcijai suteikia stilingą išvaizdą bei pagyvina namo eksterjerą.

Neapsaugotos plieninės laiptų konstrukcijos dėl fizikinės ir cheminės sąveikos su aplinka pradeda irti. Tai vadinamoji korozija, kurios išvengti padeda karštas cinkavimas – procesas, suteikiantis apsaugą plieninėms konstrukcijoms. Jo metu laiptų paviršius ir jų metalinė konstrukcija yra padengiama plonu cinko pluoštu. Tai suteikia atsparumo, apsaugo nuo mechaninių pažeidimų bei prailgina tarnavimo laiką. Tolygų cinko padengimą galima atlikti ir sunkiai prieinamose vietose, todėl montavimo darbuose naudojamos presuotos grotelės jau iš anksto būna padengtos atitinkamo storio cinko sluoksniu.

Cinkuotų lauko laiptų gamyba yra sudėtingas ir daug kruopštumo reikalaujantis procesas. Tam reikia turėti nemažai patirties ir tinkamų įgūdžių. Nekokybiškas meistro atliktas darbas gali ne tik neatitikti Jūsų lūkesčių, bet ir sugadinti namo eksterjerą. Būtent todėl jau ne vienerius metus savo klientams stengiuosi užtikrinti aukščiausios kokybės laiptų gamybos paslaugas. Savo darbo išmanymas yra svarbiausia sąlyga kokybiškų rezultatų link.

Cinkuoti lauko laiptai puošia tiek modernių, tiek senesnės architektūros namų eksterjerą. Tvirta jų konstrukcija suteikia ilgaamžiškumo, o presuotų grotelių pakopos – estetišką išvaizdą bei malonumą kiekvieno lipimo metu. Tai originalus sprendimas jaukiam bei stilingam Jūsų namų sprendimui.