Privatumo politika

Suvirinam.lt svetainė privatumo politika (toliau – Interneto Svetainė)

Ši privatumo politika taikoma šiai Interneto Svetainei. Išeidami iš bet kurios Interneto Svetainės, perskaitykite svetainės, į kurią pereinate, privatumo politiką. Jei nesutinkate su šios privatumo politikos sąlygomis, nenaudokite Interneto Svetainės.

Jei įeisite ir naudosite Interneto Svetainę, tai reikš, kad sutinkate su šiuo privatumo patvirtinimu.

Naudodami šią Interneto Svetainę, aiškiai sutinkate ir vienareikšmiškai patvirtinate, kad registruojantis šiose Interneto Svetainėje, ją naudojant pateikta arba su Interneto Svetaine susijusi asmeninė informacija gali būti perduodama į užsienyje esančius ir Interneto Svetainę palaikančius serverius, įskaitant, tačiau neapsiribojant, perdavimus iš šių serverių atgal į šalį, kuriose užsiregistravote, kad būtų galima naudoti ir kurti Interneto Svetainę, įskaitant perdavimą Suvirinam.lt subrangovams, agentams, atstovams, kurie atlieka su Interneto Svetaine ir paslaugomis susijusias užduotis, arba norint saugoti duomenis atitinkamose duomenų bazėse.

Automatiškai renkama neasmeninė informacija

Suvirinam.lt neįsipareigoja saugoti Interneto Svetainės lankytojų privatumo.

Atkreipkite dėmesį, kad Suvirinam.lt gali teikti apibendrintus statistinius duomenis apie klientus, duomenų srautus ir susijusių Interneto Svetainių informaciją patikimoms trečiosioms šalims, tačiau šiuose statistiniuose duomenyse nebus asmenį identifikuoti leidžiančios informacijos.

Asmeninė informacija

Suvirinam.lt paslaugas ir (arba) produktus, tyrimus, demografinius, statistinius duomenis ir pagalbą klientams, juos kurti ir personalizuoti. Dažniausiai Suvirinam.lt renka asmeninę informaciją, kad galėtų asmeniškai su jumis susisiekti ir atsakyti į klausimus bei įvykdyti užklausas. Tokia informacija gali būti (neapsiribojant) jūsų vardas, adresas, el. pašto adresas ir telefono numeris. Gavus jūsų sutikimą šie duomenys bus naudojami su jumis susisiekti tiesioginės rinkodaros tikslais paštu, el. paštu arba telefonu atliekant rinkos tyrimus, taip pat jus informuoti ir gauti jūsų atsiliepimus apie būsimus produktus, paslaugas ir (arba) reklamą. Jei atsiųsite mums produktų užsakymų, prašymų teikti paslaugas arba bet kokios medžiagos į Interneto Svetainę, galbūt turėsime su jumis susisiekti, kad gautume papildomos informacijos, reikalingos užsakymams ir prašymams vykdyti. Jūsų asmeninė informacija be išankstinio jūsų sutikimo nebus atskleidžiama jokioms trečiosioms šalims, išskyrus atvejus, kai to reikalauja teisės aktai, arba, kad būtų galima įvykdyti jūsų užsakymą, užklausą, teikti interaktyviąją pagalbą klientams ir tobulinti Suvirinam.lt produktus bei paslaugas. Tuo pačiu suteikiate Suvirinam.lt teisę teikti informaciją, kurią pateikėte Suvirinam.lt minėtiems tikslams, su Suvirinam.lt bendradarbiaujantiems partneriams.

Asmeninės informacijos sauga

Atkreipkite dėmesį, kad su asmeninės informacijos teikimu asmeniškai, telefonu, internetu ar naudojant kitokias laikmenas ar terminalus visada yra susijusi rizika. Jokia technologijų sistema nėra visiškai saugi, apsaugota nuo klastočių ar programišių. Suvirinam.lt imasi atitinkamų priemonių, kad panaikintų arba sumažintų neteisėtos prieigos, netinkamo naudojimo ir asmeninės informacijos netikslumo riziką.

Surinktų duomenų tikslumas

Suvirinam.lt savo iniciatyva arba jums pareikalavus papildys trūkstamą, patikslins arba panaikins netikslią arba pasenusią asmeninę informaciją, kurią gavo Suvirinam.lt dėl Interneto Svetainės veiklos.

Lankytojų identifikavimas

Visada galite naudoti šią Interneto Svetainę informaciniais tikslais neteikdami asmeninės informacijos ir nenurodydami Suvirinam.lt, kas esate. Tačiau kartais Suvirinam.lt arba jos trečiųjų šalių įgaliotieji asmenys gali įkelti informacijos į jūsų kompiuterį, kad Suvirinam.lt galėtų gauti tam tikrus duomenis. Ši informacija vadinama slapukais. Slapukai dažnai naudojami daugelyje svetainių. Slapukai laikomi jūsų kompiuterio standžiajame diske, o ne Interneto Svetainėje. Suvirinam.lt arba jos trečiųjų šalių įgaliotieji asmenys naudos tik informaciją, kurią patys įdėjo į Interneto Svetainės arba kitų Suvirinam.lt svetainių slapukus.

Slapukai leidžia mums teikti geresnes bei efektyvesnes paslaugas ir personalizuoti svetainę. Naudodama slapukus, Suvirinam.lt gali toliau kurti ir tobulinti Svetainę.

Šių tipų slapukai leidžia prisijungti kaskart neįvedant prisijungimo vardo.

Naudojant šių tipų slapukus, nerenkama jokia asmeninė informacija. T. y. slapukai identifikuoja jūsų kompiuterį, bet ne jus.

Jei nenorite gauti slapukų arba norite būti įspėti, kai nustatomi slapukai, galite konfigūruoti naršyklę, jei ji turi tokius parametrus.

Jei pasirinksite atmesti slapukus, negalėsite naudotis visomis interaktyviosiomis Interneto Svetainės funkcijomis, atsisiųsti tam tikro turinio ir (arba) atlikti tam tikrų operacijų.

Be to, Interneto Svetainėje gali būti naudojamos kitokios technologijos, leidžiančios Suvirinam.lt rinkti tam tikrą techninę informaciją, pvz.: jūsų IP adresą, kompiuterio operacinės sistemos tipą, interneto naršyklės tipą ir prijungtų svetainių adresus, kad galėtų gerinti teikiamas paslaugas.

Nepilnamečiai

Asmenys, kurie pagal galiojančius vietinius įstatymus, yra nepilnamečiai negali teikti Suvirinam.lt jokios informacijos per Interneto Svetainę. Jei jūsų šalyje esate nepilnametis arba jaunesnis negu įstatymo numatyto amžiaus, prieš pateikdami informaciją Suvirinam.lt per Interneto Svetainę turite gauti tėvų arba kitų teisėtų globėjų sutikimą, išskyrus atvejus, kai tokią veiklą leidžia galiojantys jūsų šalies įstatymai.

Privatumo politikos modifikavimas

Suvirinam.lt pasilieka teisę bet kada iš anksto nepranešusi keisti ar modifikuoti šią privatumo politiką arba keisti, modifikuoti ar uždrausti prieigą prie Interneto Svetainės ar jos turinio.

Konkrečios paslaugos teikimo sąlygos

Suvirinam.lt gali nustatyti skirtingas skirtingų paslaugų teikimo sąlygas (pvz., naudojimo sąlygas), įskaitant duomenų apsaugą.

„Google“ naudojamų slapukų tipai