Vidaus laiptai

Metaliniai vidaus laiptai

Laiptai – ne tik funkcionali namų dalis, bet ir interjero detalė papildanti namus, suteikianti jiems tam tikrą vaizdą ir atmosferą, dėl to metalinius laiptus rinktis reikėtų išmintingai. Prieš namo statybas reikėtų pasitarti su architektais ir metalinių laiptų gamintojais, kokias konstrukcijas patartina naudoti, ar bus reikalingi medžio elementai, o gal prireiks ir kalvių pagalbos sukuriant unikalius metalinius turėklus. Be profesionalo pagalbos parinkti ir sumontuoti laiptai gali būti ne tik nesaugūs, bet ir sudarkyti visą namų interjerą ir eksterjerą.

Metaliniai vidaus laiptai yra montuojami namo viduje. Jų paskirtis yra ne tik saugus ir paprastas patekimas į antrą namo aukštą ar rūsį, bet ir namų papuošimas tam tikrais metaliniais elementais. Paprastai metaliniai laiptai namuose būna sraigtiniai arba linijiniai, U arba L formos laiptai. Taip pat sąvaržiniai (su viena laiptų sija). Turėklai – metalinių laiptų puošmena – gali būti sukurti pagal individualų užsakymą pasirenkant skirtingus raštus ir formas.

Metaliniai laiptai gaminami pagal užsakymą, atsižvelgiant į kliento poreikius ir interjero stilių, todėl metalinių lauko laiptų kaina, gali skirtis. Montavimas vykdomas greitai ir patikimai – laiptai yra itin patvarūs, saugūs, o svarbiausiai – reikalaujantys mažai priežiūros. Esu savo srities profesionalas, dirbu su metaliniais laiptais ne vienerius metus, tad galite pasitikėti mano kompetencija ir patirtimi.