Lauko laiptai

Metaliniai lauko laiptai

Laiptai – ne tik funkcionali namų dalis, bet ir interjero detalė papildanti namus, suteikianti jiems tam tikrą vaizdą ir atmosferą, dėl to metalinius laiptus rinktis reikėtų išmintingai. Prieš namo statybas reikėtų pasitarti su architektais ir metalinių laiptų gamintojais, kokias konstrukcijas patartina naudoti, ar bus reikalingi medžio elementai, o gal prireiks ir kalvių pagalbos sukuriant unikalius metalinius turėklus. Be profesionalo pagalbos parinkti ir sumontuoti laiptai gali būti nesaugūs.

Lauko laiptai yra statomi namuose su aukštu pamatu arba už namo patekimui į antrą aukštą ar lauko terasą. Metaliniai lauko laiptai yra statomi ne vien tik privačiuose namuose, bet ir verslo pastatuose, daugiabučiuose. Tai evakuacijos laiptai, skirti patekti į patalpas arba išeiti iš jų esant pavojui ir evakuacijai. Tokie laiptai dažnai nėra išvaizdūs, tačiau jie yra itin tvirti ir patikimi. Todoėl metalinių lauko laiptų kaina, gali labai skirtis.

Turėklai – metalinių laiptų puošmena – gali būti sukurti pagal individualų užsakymą pasirenkant skirtingus raštus ir formas.

Metaliniai laiptai gaminami pagal užsakymą, atsižvelgiant į kliento poreikius ir interjero stilių, todėl metalinių lauko laiptų kaina, gali skirtis. Montavimas vykdomas greitai ir patikimai – laiptai yra itin patvarūs, saugūs, o svarbiausiai – reikalaujantys mažai priežiūros. Esame savo srities profesionalai, dirbantys su metaliniais laiptais ne vienerius metus, tad galite pasitikėti mūsų kompetencija ir patirtimi.